B**** G** G*******
ReclamantD****** E****
PârâtI**** M****
PârâtD********* M****
PârâtC****** L***** D* F*** F****** V*******
PârâtRespinge acţiunea. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 28.03.2007. Cu recurs.
Emite adresă către C.L.F.F.Vlădeşti pentru a comunica adeverinţa de validare numai pentru suprafaţa de 6000 m.p. teren cu vegetaţie forestieră şi anexa la hotărârea de validare în baza căreia s-a emis titlul de proprietate nr.352/2002. Amână cauza la data de 28.03.2007. Pronunţată în şedinţă publică, azi 14.03.2007.
Admite cererea formulată de apărătorul pârâtei D****** E**** Amână judecarea cauzei la data de 14.03.2007, termen în continuare, în vederea menţinerii procedurii de citare. Pronunţată în şedinţa publică de la 07 Martie 2007.
Admite reclamantului proba cu interogatoriu. Emite adresă către C.L.F.F.Vlădeşti pentru a comunica dosarul de reconstituire a dreptului de proprietate pentru titlurile de proprietate eliberate şi cererile privind reconstituirea dreptului de proprietate pentru titlurile respective Amână cauza la data de 07.03.2007. Pune în vedere apărătorului pârâtelor D****** E****, I**** M****, ca acestea să fie prezente în instanţă la termenul stabilit. Pune în vedere pârâtei D********* M**** să fie prezentă în instanţă la termenul stabilit. Pronunţată în şedinţă publică, azi 21.02.2007.
Admite cererea pentru lipsă de apărare formulată de pârâta D****** E**** Amână judecarea cauzei la 21.02.2007. Pronunţată în şedinţa publică de la 31 Ianuarie 2007.