T******* M*******
ContestatorT******* G*******
ContestatorS***** C******* G*******
ContestatorS***** G***** M******
ContestatorG***** A********
IntimatA P 15 02 2008 JUDECĂTORIA MANGALIA DOSAR NR. 2890/254/2007 HOT. 15.02.2008. Respinge ca nefondată contestaţia la executare formulată de contestatorii T******* M*******, T******* G*******, Spinner Cristina Georgeta şi Spinner George-Michael în contradictoriu cu intimatul G***** A********. Respinge ca rămasă fără obiect cererea de suspendare a executării silite. Obligă pe contestatori la plata către intimat a sumei de 1000 lei reprezentând cheltuieli de judecată( onorariu avocat ales). Definitivă. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 15.02.2008.
pentru a se face dovada achitării diferenţei de taxa de timbru in val de 178 lei aferentă contestaţiei si a diferentei de 8 lei aferentă cererii de suspendare a executării
Cerere de amânare a judecării cauzei formulată de apărătorul contestatorilor pentru a lua cunoştinţă de conţinutul întâmpinării comunicate la acest termen de judecată şi pentru a da posibilitatea contestatorilor să facă dovada achitării cauţiunii stabilite de instanţă pentru discutarea cererii de suspendare a executării silite.
Cerere de amânare a judecării cauzei formulată de intimat