S*** C******* & C* S*** C*
CreditorS*** C******* A********** S**
DebitorAdmite cererea. Somează pe debitoare să plătească creditoarei, în termen de 30 de zile de la rămânerea definitivă a prezentei, suma de 45.222 lei reprezentând contravaloarea serviciilor prestate şi 39,3 lei cheltuieli de judecată. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la data înmânării sau comunicării.
Admite cererea scrisă a debitoarei, de acordare termen. Acordă un nou termen de judecată şi amână cauza la data de 20 decembrie 2007, la completul 7 comercial – preşedinte – Ion Voinea, pentru când: Se va cita debitoarea S.C. CRISSAND AGROSERVICE S.R.L. Putineiu. Creditoarea are termen în cunoştinţă.
Acordă un nou termen de judecată şi amână cauza la data de 6 decembrie 2007, la completul 7 comercial – preşedinte – Ion Voinea, pentru când: Se va cita debitoarea S.C. CRISSAND AGROSERVICE S.R.L. Putineiu. Creditoarea are termen în cunoştinţă. Se va emite adresă către Poşta Română – Oficiul Turnu Măgurele, în atenţia dirigintelui , urmând ca acesta să-i pună în vedere agentului procedural, să îndeplinească procedura de citare cu S.C. CRISSAND AGROSERVICE S.R.L. Putineiu, cu menţiunea că factorul poştal va fi dat în debit în cazul neîndeplinirii corecte a procedurii de citare.