L**** G*******
DebitorC******* I**
CreditorAdmite contestaţia. Dispune încetarea , începând cu 7 noiembrie 2007 a obligaţiei contestatorului L**** G******* de a plăti în favoarea statului amenda civilă în cuantum de 20 lei stabilită pe zi de întârziere până la executarea obligaţiei prevăzută în titlul executoriu, obligaţie dispusă prin încheierea nr.1773 a Judecătoriei Turnu Măgurele, constatând că la 7 noiembrie 2007 obligaţia de a face prevăzută în titlu executoriu (sentinţa civilă nr.462/9.03.2005 a Judecătoriei Turnu Măgurele) a fost executată. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică azi 23 ianuarie 2008.
Pentru lipsa părţilor şi văzând condiţiile atmosferice nefavorabile,amână cauza, termen pentru când se vor cita părţile.
Pentru lipsa de apărare a creditorului, amână cauza. Se citează creditorul cu copie de pe contestaţie şi actele depus de debitor la dosar, debitorul având termenul în cunoştinţă.
Pentru lipsă de procedură cu creditoru, amână cauza ,pentru când se citeată creditorul, debitorul având termenul în cunoştinţă.
Pentru lipsă de procedură cu intimatul C******* I** şi pentru ca reclamantul să depună la dosar dovada că reprezentanţii Primăriei au mers la faţa locului şi au constatat că s-a mutat gardul, amână cauza. Se citează intimatul, reclamantul având termenul în cunoştinţă.