Dosar 3105/30/2007 din 12.04.2007

drepturi băneşti


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 3105/30/2007
Data dosar:
12.04.2007
Instanta:
Tribunalul Timiș
Departament:
SECŢIA I-a CIVILĂ
Obiect:
drepturi băneşti
Categorie:
Litigii de munca
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 28.06.2007 la ora 9:00

    Complet: C5LM
  • Încheiere

    Strămută cauza la Tribunalul Bihor.

  • Sedinta din data de 14.06.2007 la ora 9:00

    Complet: C5LM
  • Amânat

    Amână judecarea cauzei la 28.06.2007, pentru când părţile au T.C., urmând a se lua la cunoştinţă de raportul de expertiză contabilă efectuat în cauză. Pune în vedere avocatului reclamantului să facă dovada la următorul termen de judecată a achitării onorariului total de expert contabil în cuantum de 595 lei. Pune în vedere avocaţilor părţilor să depună până la următorul termen de judecată la dosarul cauzei contractul colectiv de muncă la nivel naţional şi contractul colectiv de muncă la nivel de ramură pentru anii 2004 – 2007.

  • Sedinta din data de 31.05.2007 la ora 9:00

    Complet: C5LM
  • Amânat

    Citarea expertului contabil Frandeş Doina cu menţiunea să se prezinte de urgenţă în instanţă pentru învestire în cauză, comunicarea obiectivelor, efectuarea şi comunicarea raportului de expertiză contabilă părţilor şi instanţei de judecată cu cel puţin 5 zile înainte de termenul următor, în 3 ex., spre a se lua la cunoştinţă, urmând ca acesta să răspundă punctual, clar şi motivat la fiecare punct din obiectivele formulate de părţi şi să precizeze avansul onorariului de expertiză contabilă. Pune în vedere avocaţilor părţilor să depună până la următorul termen de judecată la dosarul cauzei contractul colectiv de muncă la nivel naţional şi contractul colectiv de muncă la nivel de ramură pentru anii 2004 – 2007.

  • Sedinta din data de 17.05.2007 la ora 9:00

    Complet: C5LM
  • Amânat

    Încuviinţează efectuarea în cauză a unei expertize contabile solicitată de avocatul reclamantului. Emiterea unei adrese către B. L. E. J. T. C. pendinte Tribunalul Timiş pentru a se comunica o listă de experţi contabili – specializarea drepturi salariale. Pune în vedere avocatului reclamantului să depună la dosar obiective pentru expertiza contabilă în 2 ex. Amână judecarea cauzei pendinte la 31.05.2007, pentru când părţile au T.C. Pune în vedere avocaţilor părţilor să depună până la următorul termen de judecată la dosarul cauzei contractul colectiv de muncă la nivel naţional şi contractul colectiv de muncă la nivel de ramură pentru anii 2004 – 2007.

  • Sedinta din data de 03.05.2007 la ora 9:00

    Complet: C5LM
  • Amânat

    Amână judecarea cauzei pendinte la 17.05.2007, pentru când părţile au T.C., urmând ca avocatul reclamantului să ia la cunoştinţă de întâmpinare şi de setul de înscrisuri depuse de avocatul pârâtului la dosar. Pune în vedere avocaţilor părţilor să depună până la următorul termen de judecată la dosarul cauzei contractul colectiv de muncă la nivel naţional şi contractul colectiv de muncă la nivel de ramură pentru anii 2004 – 2007.

Flux dosar


Actualizare GRPD