S* C****** D* E************ S* S***** P***** A********* R********* P*** L*************** I****
CreditorS* M*** T***** S**
DebitorO***** D* P* L**** T********* C***
Parte civilăC****** I********* D* P********* I* I********* - C****** S*****
LichidatorD******* G******* A F********* P****** A J******** C*** Î* R************ A***** C**** N*****
CreditorINCHIS PROCEDURA DE FALIMENT
PENTRU FINALIZAREA VALORIFICĂRII BUNURILOR
pentru a se ţine şedinţa Adunării creditorilor, din data de 5.11.2009 în vederea discutării modului de continuare a procedurii.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor Tribunalului Comercial Cluj din data de 18.09.2009, prin care s-a hotărât men'inerea Hot[r\rii Generale a adunării generale a judecătoprilor Tribunalului Comercial Cluj privind susţinerea formelor de protest adoptate de către Curtea de Apel Bucureşti şi restrângerea activităţii începând cu data de 01.09.2009 în sensul amânării cauzelor, cu excepţia cererilor având ca obiect ordonanţă preşedinţială, cereri de suspendare provizorie şi măsuri asigurătorii, luând în considerare şi protestul personalului auxiliar adoptat în cadrul Adunării Generale a Federaţiei Naţionale Sindicale PROJUST din data de 31 august 2009,
Admite cererea formulată de lichidatorul judiciar. Încuviinţează tabelul definitiv consolidat al creditorilor debitoarei.
ADMITE CEREREA ADMINISTRATORULUI JUDICIAR
pentru continuarea procedurii
se acordă termen pt.data de 3.02.2009, pentru când lichidatorul va întocmi raportul prev.de art.59 din Legea 85/2006
pentru întocmirea raportului prev.de art.59 din Legea 85/2006
admis cererea lichidatoarei, încuviinţează tabelul preliminar al creanţelor.Fixează termen de examinare a cauzei pt. data de 2.09.2008
pentru publicarea noului tabel preliminar al creanţelor în Buletinul procedurilor de insolvenţă şi întocmirea raportului prev.de art.59 din Legea 85/06.
în vederea întocmirii de către administratorul judiciar al debitoarei a tabelului preliminar al creanţelor
admis cererea creditoarei şi în consecinţă dispune deschiderea procedurii insolvenţei debitoarei. Desemnează administrator judiciar pe C****** I********* D* P********* I* I********* - C****** S*****
în vederea comunicării către creditoare a contestaţiei depusă de debitoare,fixează termen pentru data de 22.01.2008