S* A*** C****** S** D***
CreditorS* L****** S** T*****
Debitorsc 370 - Constată perimată acţiunea. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare.
În baza disp.art.36 din Lg.85/2006 dispune suspendarea cauzei .Cu recurs pe toată durata suspendării .
Amână judecata pt. soluţionarea dos.de insolvenţăa debitoarei,având în vederee că a avut termen de judecată ieri,22.01.2008, la Trib.Galaţi.
Amână judecata pt.ca reprezent. debitoarei să facă dovada cu acte că s-a declanşat procedura de insolvenţă în dos.nr.6912/121/2007 al Trib.Galaţi şi să depună copie de pe încheierea de şedinţă prin care s-a admis sau respins cererea de lichidare judiciară a societăţii .
Acordă termen la cererea administratorei societăţii debitoare pt.a depune la dosar cerrtificat de grefă în dovedirea existenţei, în curs de soluţionare, a dosarului de insolvenţă a societăţii pe rolul Tribunalului Galaţi.
Amână judecata la cererea debitoarei pt.a-şi angaja avocat şi pt.a i se comunica,spre studiere, copie de pe răspunsul trimis de creditoare la întâmpinarea sa.