L***** V*****
CondamnatS.P.nr.278/28.08.2007. - Declină competenţa soluţionării cererii în favoarea Judecătoriei Tg.Jiu. Stabileşte 40 lei cheltuieli judiciare statului, reprezentând onorariu apărător oficiu, sumă ce va fi achitată în avans din fondurile Ministerului Justiţiei către Baroul Gorj.Definitivă.
Amânat pentru lipsa dosarului nr.7281/2002 al Tribunalului Brăila.
Amânat pentru a se efectua adresăe către Penitenciar Tg.Jiu să nu-l transfere pe petiţionarul condamnat L***** V***** la Penitenciar Craiova şi către Tribunalul Brăila, în vederea trimiterii dosarului nr.7821/2002 la care se află ataşat doarul 10320/2000 al Tribunalului Gorj.
s-a acordat termen pentru când petiţionarulva depune la dosar un memoriu prin care să arate motivele pentru care a formulat prezenta contestaţie la executare
Se va solicita Judecătoriei Brăila să restituie dosarul nr. 10320/2000 al Tribunalului Gorj.