S****** V***** I***
PetentI** M***** S**
IntimatL**** G***
MartorRespinge ca neîntemeiată plângerea formulată de petentul S****** V***** I*** cu domiciliul în loc. Tg. Mureş, str. Măgurei nr. 18, ap.13, jud Mureş în contradictoriu cu intimata IPJ Mureş, împotriva procesului verbal de contravenţie seria PCA nr. 0262130 din 06 aprilie 2007 emis de intimată. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicarea prezentei hotărâri. Pronunţată în şedinţa publică azi, 26.09.2008.
- Amânarea prezentei pricini - reluarea procedurii de citare cu martorul L**** G*** şi cu mandat de aducere. - citarea intimatului. - acordă termen în cunoştinţă petentului
-amânarea soluţionării prezentei cauze în vederea citării martorului L**** G*** cu mandat de aducere.
- Amânarea prezentei pricini - reluarea procedurii de citare cu martorul L**** G*** şi cu mandat de aducere. - citarea petentului şi a intimatului.
- amânarea cauzei. - repetarea procedurii de citare cu intimatul. - repetarea procedurii de citare cu martorul, cu mandat de aducere cu executare în fapt.