T***** D******* D***
ReclamantT***** E*****
ReclamantV*** M****
PârâtU**** S*****
PârâtM***** M****
PârâtAdmite acţiunea civilă. constată unificarea imobilelor. Constată că reclam. au dobândit dreptul de proprietate cu titlu de uzucapiune. Dispune OCPI Chişineu Criş înscrierea dreptului de proprietate. Fără cheltuieli de judecată.
T.14.11.2007 pentru ca reprezentantul reclaman ţilor să fac ă divada citării prin publicitate a pârâţilor cu domiciliile necunoscute.
T.17 oct.2007 pentru audierea martorilor;pentru ca mandatarul reclam.să facă dovada citării prin publiicitate a pârâţilor ; pentru îndeplinirea procedurii de citare cu pârâta V*** M****.
T: 05.09.2007 Faţă de lipsa de procedură cu pârâţii Pârv Ioan şi Stana Teodor şipentru ca reclamanţii să formuleze cerere de probaţiune.
T.22.08.2007 pentru ca reprezentantul reclamanţilor să facă dovada calităţii de reprezentant.
.20.06.2007 pentru îndeplinirea procedurii de citare cu pârâţii de Ordin I şi II; pentru ca dl.Bondor Dan Florentin să facă dovada calităţii de reprezentant.