C** S******** T** M****
ReclamantR**** F****** M*******
Pârâtadmite acţiunea formulată de reclamantă
amână pronunţarea pentru 18.12.2007
cauza se amână în vederea studierii înscrisurilor depuse la dosar
Pentru a da posibilitatea reprezentantului reclamantei să depună la dosar un calcul cu privire la dobânzile aferente sumei solicitate şi a beneficiului nerealizat, sub sancţiunea suspendării judecăţii în temeiul art. 155 indice 1 Cod procedură civilă, va acorda un nou termen de judecată.
-amână soluţionarea prezentei cauze pentru a da posibilitatea reprezentantului reclamantei să depună la dosarul cauzei o precizare cu privire la petitul acţiunii respectiv, o situaţie cu privire la dobânzile aferentei sumei solicitate şi beneficiul nerealizat din care să rezulte totalul sumei solicitate.
Instanţa va acorda un nou termen de judecată pentru a da posibilitatea pârâtei efectueze un calcul al sumelor prezentate.
cauza se amână în vederea studierii întâmpinării
admite cererea de amânare formulată în scris de pârâtă. Citarea părţilor.