Dosar 5494/111/2007 din 05.12.2007

refuz acordare drepturi


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 5494/111/2007
Data dosar:
05.12.2007
Instanta:
Tribunalul Bihor
Departament:
Secţia a II-a Civila
Obiect:
refuz acordare drepturi
Categorie:
Contencios administrativ si fiscal
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 14.04.2009 la ora 09:00

    Complet: CAF 1 marti
  • Încheiere

    Transpus la Secţia civilă - litigii de muncă şi asigurări sociale din cadrul Tribunalului Bihor - LM.1

  • Sedinta din data de 09.02.2009 la ora 09:00

    Complet: Contencios administrativ - continuare
  • Amânat

    În vederea introducerii şi citării în cauză a chematei în garanţie Ministerul Economie şi Finanţelor Bucureşti cu copia acţiunii şi precizării de acţiune.

  • Sedinta din data de 24.11.2008 la ora 09:00

    Complet: Contencios administrativ - continuare
  • Amânat

    În vederea introducerii şi citării în cauză a Cons.Local Tinca cu copia acţiunii şi precizării de acţiune,

  • Sedinta din data de 01.09.2008 la ora 09:00

    Complet: Contencios administrativ
  • Amânat

    Consideră legală cererea de amânare formulată de reprezentantul reclamantei, pentru a se pronunţa asupra excepţiei invocată de pârâtă de prematuritate de acţiunii şi să facă dovada îndeplinirii procedurii prealabile cu Cons.Local Tinca.

  • Sedinta din data de 12.05.2008 la ora 09:00

    Complet: Contencios administrativ
  • Amânat

    Consideră legală cererea de amânare formulată de reprezentanta pârâtelor pentru a se pronunţa cu privire la precizarea de acţiunea comunicată cu aceasta la termenul de azi;

  • Sedinta din data de 24.03.2008 la ora 09:00

    Complet: CAF 1 marti
  • Amânat

    Considerând legală cererea de amânare formulată de reprezentantul reclamanţilor.

  • Sedinta din data de 15.01.2008 la ora 09:00

    Complet: CAF 1 marti
  • Amânat

    Considerând legală cererea formulată de reprezentantul reclamanţilor pentru a se pronunţa asupra întâmpinării şi să depună actele pe care doreşte să le depună în susţinerea acţiuni

Flux dosar


Actualizare GRPD