C******* N******** P**** R***** S* B****************** B****
ReclamantP******* T******
PârâtAmână păronunţarea la data de 01.07.2008 01-07-2008 - Admite în parte acţiunea
Amânat considerând necesar a se cita reclamanta cu menţiunea să precizeze dacă a fost împuternicită de Compania Naţională Poşta Română SA să promoveze acţiunea de faţă şi în caz afirmativ să depună la dosar dovada în acest sens,
Repune cauza pe rol pentru a se pune în discuţie excepţia privind lipsa calităţii procesuale a reclamantei
Amânat având în vedere lipsa de procedură cu pârâta,
Amânat având în vedere cererea formulată de reclamantă prin reprezentantă de acordare a unui nou termen pentru a discuta cu departamentul administrativ al instituţiei raportul de expertiză topografică şi faţă de lipsa completării raportului de expertiză topografică,
amânat la cerere pentru lipsa completării raportului de expertiză construcţii
Amână judecarea cauzei pentru termenul din data de 18.03.2008 C9 COM5, termen pentru a se reveni cu adresă la expertul Ioniţă Gheorghe şi la expertul Miron Maftei.
amânat având în vedere obiecţiunile la raportul de expertiză
Amână judecarea cauzei pentru lipsa raportului de expertiză Miron Maftei.
Amână judecarea cauzei pentru termenul din data de 18.12.2007 C9 COM5, termen pentru administrarea expertizelor dispuse în cauză.
Dispune conexarea conexării cauzei înregistrată la nr. 5505/231/2007 la dosarul prezentei cauze 5504/231/2007. Amână judecarea cauzei pentru termenul din data de 13.11.2007 C9 COM5, termen acordat pentru judecarea cererii de completul iniţial şi legal investit.
Amână judecarea cauzei pentru termenul din data de 16.10.2007 C9 COM5, termen acordat pentru a se comunica întâmpinarea formulată reclamantei.