I***** D********
IntimatR***** M**** B*****
Petentadmite acţiunea formulată de petentul R***** M**** B***** in contradictroiu cu intimata IPJ Dţa
s-a admis proba cu un martor pentru petent urmînd ca in termen de 5 zile sub sancţiunea decădeerii din probă.
având in vedere cererea aflată la dosarul cauzei prin care apărătorul petentului a solicitat amânarea cauzei motivat de faptul că este plecat la Curtea de Apel Ploieşti într-.o altă cauză ,anexată la prezenta fiind şi raspunsul la intimpinare în dublu exemplare pentru a fi comunicate şi intimatei.
s-a comunicat intimpinare petentului, şi pentru a lua cunoştinţă de intimpinare.
s-a acordat termen avind in vedere că la dosarul cauzei a fost depusă o cerere rpin birtoul registratură din partera petentului prin care solicită termen pentru lipsă de apărare.
consilier jud Simionescu invederează instanţei că nu s.a comuniucat copia procesului verbal de contravenţie şi nici copie de pe plingerea introductivă.