A**** R*****
Parte civilăB**** I***
Parte civilăŞ**** G* G******* C*******
Recurent InculpatP******* V* T******
Recurent InculpatR*** P* D****
Recurent InculpatAmână pronunţarea asupra recursului pentru termenul din data de 29 aprilie 2008. Amână pronunţarea asupra recursului pentru termenul din data de 6 mai 2008 Amână pronunţarea asupra recursului pentru termenul din data de 13 mai 2008. Respinge recursurile ca nefondate. Obligaţi recurenţii la cheltuieli judiciare către stat.
Faţă de lipsa de procedură şi lipsa dosarului de fond.
Respinge cererea de sesizare a Curţii Constituţionale formulată de apărătorul inculpaţilor recurenţi. Termen de judecată la 3 aprilie 2008, cam.240.
Amână soluţionarea recursului pentru termenul din data de 13 martie2008, et.II, cam.240, 0ra 9,00, faţă de lipsa de procedură cu părţile civile intimate
Faţă de lipsa de procedură cu părţile civile intimate A**** R***** şi B**** I***, se amână judecarea cauzei la 31.01.2008.
Faţă de cererea de amânare depusă la dosar de către apărătorul inculpatului recurent Şipoş Gheorghe, av. Tiba Mircea pentru imposibilitate obiectivă de prezentare în cauză, s-a amânat judecata la data de 29 noiembrie 2007, ora 9,00, cam. 240.
Faţă de lipsa de procedură cu inculpaţii recurenţi, se amână judecarea cauzei la 08.11.2007.
Faţă de cererea de amânare depusă la dosar de apărătorul ales al inculpatului recurent Şipoş Gheorghe, av. Tiba MIrcea pentru imposibilitate obiectivă de prezentare în instanţă, s-a amânat judecata pentru data de 18.10.2007, ora 9, cam.240.
Faţă de lipsa de procedură cu intimatuzl Liteanu Alexandru, se amână judecarea cauzei la 27.09.2007.