C****** G*******
ContestatorC*** J******** D* P*****
IntimatRespinge cererea reclamantului.
Suspendarea judecării cauzei pendinte şi trimiterea dosarului Serviciul Arhivă al instanţei spre conservare până la o nouă stăruinţă a părţilor în reluarea judecăţii.
Admite cererea de amânare a judecării cauzei formulată de avocatul reclamantului pentru a face demersuri pentru a intra în posesia unor acte doveditoare în susţinerea acţiunii formulată în cauză. Revenirea cu adresă la fiecare dintre unităţile la care pretinde reclamantul că a lucrat, cu solicitarea de a comunica instanţei perioada în care a lucrat acesta, precum şi drepturile salariale ale acestuia pe fiecare lună în parte, comunicând statele de plată în xerocopie la dosarul cauzei în acest sens până la următorul termen de judecată.
Pune în vedere reclamantului să depună la dosar copia carnetului de muncă, precum şi denumirea şi adresa fiecărei unităţi unde a lucrat acesta, pentru a se emite adresă la fiecare dintre acestea cu solicitarea de a comunica instanţei perioada în care reclamantul a lucrat, precum şi drepturile salariale ale acestuia pe fiecare lună în parte, comunicând statele de plată în acest sens.
Amână cauza la 22.03.2007, pentru când părţile au T.C., urmând ca reclamantul să ia la cunoştinţă de întâmpinarea formulată de pârât în cauză
Pune în vedere reclamantului să-şi precizeze acţiunea în condiţiile art. 112 Cod Procedură Civilă până la următorul termen de judecată, indicând clar ce decizie de pensie înţelege să conteste în cauză pentru ca pârâtul să aibă posibilitatea să formuleze întâmpinare.