I********** E****
ReclamantI********** I**
PârâtI********** A********
ReclamantI********** R******
ReclamantH****** C************
ReclamantRespinge acţiunea. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare.
Amână pronunţarea la data de 23.09.2008.
Amână cauza în vederea observării raportului de expertiză.
Se va repeta adresa către expertul Păunescu Octavian, cu menţiunea că va fi sancţionat cu amendă judiciară în conformitate cu disp. art. 108 ind. 1 C.pr. civ.
Se va reveni cu adresă către exp. Păunescu Octavian în vederea depunerii raportului de expertiză.
La cererea expertului Păunescu Octavian. Se va repeta adresa către expert Păunescu Octavian.
Se va repeta adresa către expert Păunescu Octavian.
Pentru a se încunoştinţa expertul Păunescu Octavian cu adresă, în vederea efectuării şi depunerii raportului de expertiză.
Pentru a se introduce în cauză şi a se cita moştenitorii reclamantului Istodorescu Gheorghe, în calitate de reclamanţi, respectiv I********** R******, I********** E****, I********** A********, H****** C************ şi Moiea Gheorghiţa-Petrica.
Pentru a se audia martorul Paicu Constantin şi a se depune la dosar chitanţa de plată a onorariului provizoriu de expert de 500 lei, în contul expertului Păunescu Octavian.
Pentru a se preciza acţiunea conform art.112 C. proc. civ. de către reclamant şi să precizeze valoarea terenului în vederea timbrării.