S***** G******
ReclamantS***** L*****
ReclamantS***** A************
ReclamantM****** Z*******
PârâtB******* F******* p*** m******* B******* P** C****
PârâtAdmite cererea.
Amână pronunţarea la data de 7 mai 2008.
Amână pronunţarea la data de 30 aprilie 2008.
Amână pronunţarea la data de 23 aprilie 2008.
Amână pronunţarea la data de 16 aprilie 2008.
Amână pronunţarea la data de 9 aprilie 2008.
acordă termen pentru a da posibilitatea reprezentantului reclamanţilor să ia la cunoştinţă de conţinutul cererii formulate de către pârâtul Tokes Arcadie; - prorogă pentru termenul de judecată următor discuţia cu privire la obiecţiunile formulate de pârâţi faţă de raportul de expertiză, respectiv cu privire la cererea de efectuare a unei contraexpertize.
acordă termen pentru a da posibilitatea părţilor să ia la cunoştinţă de conţinutul adresei comunicate de către dl. expert Mihalache Marian cu privire la completarea raportului de expertiză; - prorogă discuţia cu privire la obiecţiunile formulate de pârâţi faţă de raportul de expertiză, după ce dl. expert Mihalache Marian va completa acest raport de expertiză.
revenirea cu adresă către către dl. expert Mihalache Marian, căruia i se va solicita să procedeze la completarea raportului de expertiză conform obiectivelor menţionate prin încheierea din data de 21.02.2007, respectiv să aibă în vedere şi extrasul C.F. depus de reclamanţi şi să înainteze la dosar raportul ce-l va întocmi; - pune în vedere pârâţilor ca atunci când depun la dosar înscrisuri în probaţiune, să le depună cu respectarea formalităţii multiplului exemplar; - prorogă discuţia cu privire la obiecţiunile formulate de pârâţi faţă de raportul de expertiză, după ce dl. expert Mihalache Marian va completa acest raport de expertiză.