Dosar 871/277/2007 din 11.05.2007

acţiune în constatare imobiliară


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 871/277/2007
Data dosar:
11.05.2007
Instanta:
Judecătoria Pătărlagele
Departament:
Civil-Penal
Obiect:
acţiune în constatare imobiliară
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 28.09.2007 la ora 9:00

    Complet: C.3
  • Respins fond

    Respinge acţiunea ca fiind neîntemeiată. Respinge cererea reclamanţilor privind cheltuielile de judecată. Cu apel în termen de 15 zile de la comunicare.

  • Sedinta din data de 27.07.2007 la ora 9:00

    Complet: C.3
  • Amânat

    ACORDĂ TERMEN CAUZEI LA DATA DE 28.09.2007. Instanţa dispune neaudierea martorei Nica Carmen, aceasta fiind în grad prohibit de lege cu reclamanţii şi dă posibilitatea înlocuirii acesteia . Pune în vedere apărătorului reclamanţilor av. UnguraşŢurcan Nicolae, să depună la dosar în termen de 5 zile, lista cu martorul ce urmează a fi propus,în vederea citării. Se va cita pârâta Comuna Măgura –prin Primar. Dată şi citită în şedinţă publică, astăzi 27.07.2007.

  • Sedinta din data de 29.06.2007 la ora 9:00

    Complet: C.3
  • Amânat

    Încuviinţează pentru reclamanţi proba cu înscrisuri, interogatoriul pârâtei Comuna Măgura şi proba cu doi martori, respectiv Trentea Elena şi Nica Carmen, domiciliate în comuna Măgura, sat Ciuta, judeţul Buzău, care vor fi citaţi. Pune în vedere apărătorului reclamanţilor să depună interogatoriul în termen de cinci zile pentru a se comunica pârâtei Comuna Măgura , iar înscrisurile să le depună cu cinci zile înainte de termenul de judecată.

  • Sedinta din data de 08.06.2007 la ora 9:00

    Complet: C.3
  • Amânat

    Încuviinţează cererea de amânare formulată de avocat Unguraş Ţurcan Nicolae,în vederea pregătirii apărării,pentru studierea întâmpinării formulată de pârâtă şi pentru a depune împuternicire avocaţială pentru toţi reclamanţii.

Flux dosar


Actualizare GRPD