A*********** J*****
Intimat PârâtC******** I******
Intimat PârâtB***** D****
Intimat PârâtP****** M****
Intimat PârâtB****** E****
Intimat PârâtAdmite în fond acţiunea. Dispune ieşirea părţilor din indiviziune conform variantei a II-a din raportul de expertiză.
amânat pentru lipsa raportului de expertiză întrucât onorariul de expert nu a fost achitat.
termen acordat pentru administrarea probei cu expertiză tehnică specialitatea topometrie.
Amânat la data de 09.10.2009.
Amână pronunţarea la data de 19.06.2009.
termen acordat pentru a se lua la cunoştinţă de dosarul 1099/231/2008 care are ca obiect plângere fond funciar ataşat la prezenta cauză.
termen acordat pentru a se lua la cunoştinţă de actele depuse la dosar de reclamante şi pentru ataşarea dosarului nr. 1099/231/2008.
ultim termen acordat pentru a se depune la dosar Titlul de Proprietate cu privire la suprafaţa de teren în litigiu.
ultim termen acordat pentru a se comunica relaţii.
termen acordat pentru a se reveni cu adresă la Primăria Cîmpineanca să comunice relaţii.
termen acordat pentru administrarea probelor admise.
termen acordat pentru lipsa de procedură cu pârâta Cristea Vasilica şi pentru a se depune la dosar hotărârea judecătorească cu privire la modificarea titlului de proprietate şi a certificatelor de deces pentru Lazăr Rada şi Ştefan.
În baza art. 244 / 1 C.pr.civ, suspendă judecarea cauzei. Cu recurs pe toată durata suspendării.
termen acordat pentru procedura nelegal îndeplinită cu pârâţii Lazăr Mihai şi Cristea Vasilica şi introducerea în cauză a moştenitiarei defunctei Băleanu Camelia.
termen acordat pentru introducerea în cauză a moştenitorilor.
Termen acordat pentru a se lua cunostintă de întîmpinare si de răspunsul la întîmpinare,urmînd ca la termenul viitor să fie pusă în discutia părtilor cererea formulată de pîrîtul lazăr Silviu prin care solicită suspendarea judecării cauzei potrivit disp.art.244/1 Cod Procedură Civilă.
Termen acordat pentru depunere de acte.
Termen acordat la cererea pârâţilor pentru aşi angaja apărători.