S* O***** R****** S* P*** M******* S*** E** K** R****** S*** -** C****** I********* D* A******** S**** P*** D****
CreditorP**** M*****
DebitorAdmite în parte cererea formulată de creditoare. Somează pe debitoare să achite creditoarei suma de 987,26 lei reprezentând contravaloarea serviciilor de telefonie mobilă efectuate şi suma de 987,26 lei reprezentând penalităţi de întârziere. Respinge capătul de cerere privind dobânzile. Obligă pe debitoare să plătească creditoarei suma de 39,3 lei cheltuieli de judecată. Cu drept de acţiune în anulare . Pronunţată în şedinţă publică azi, 04.09.2008.
Acordă termen pentru lipsă procedură cu părţile. Se citează creditoarea prin mandatar şi debitoarea la adresele din acţiune. Amână judecarea cauzei la 04 septembrie 2008. Pronunţată în şedinţa publică de la12 iunie 2008.
Acordă termen pentru lipsă procedură cu părţile. Se citează creditoarea prin mandatar şi debitoarea la adresele din acţiune. Amână judecarea cauzei la 12 iunie 2008. Pronunţată în şedinţa publică de la 22 mai 2008.
Acordă termen pentru lipsă procedură cu părţile. Se citează creditoarea prin mandatar şi debitoarea la adresele menţionate în acţiune. Amână judecarea cauzei la 22 mai 2008. Pronunţată în şedinţa publică de la 17 Aprilie 2008.