D**** I**
PetentC****** L***** D* A******* A L*** 1**** - P******* M*********** F****** R***** P*** P*****
IntimatC****** D* A******* A L*** 1**** - P********* V****** R***** P*** P******
IntimatRespinge plangerea, ca neintemeiata. Cu recurs.
Amana pronuntarea la data de 01.03.2011
Termen acordat pentru lipsa raportului de expertiza.
Termen acordat pentru lipsa raportului de expertiza tehnica
Termen acordat pentru lipsa raportului de expertiza
Termen acordat pentru pentru a se depune la dosar dovada achitarii onorariului de expert, sub sanctiunea decaderi din proba cu expertiza tehnica.
Termen acordat pentru administrare probatorii
Admite cererea de reexaminare formulata d eexpert Neacsu D.
In baza art.244 pct. 1 C. pr. civ. dispune suspendarea cauzei.
Termen acordat pentru lipsa raportului de expertiza
amana judecarea cauzei pentru a se efectua expertiza
amana cauza pentru lipsa raportului de expertiza
Amână judecarea cauzei la data de 06 10 . 2009, fata de forma de protest adoptata, pentru cand se vor cita partile care nu au termen in cunostinta.
Amânat având în vedere lipsa raportului de expertiză şi cererea de amânare formulată de apărătorul petentului
Termen acordat în vederea revenirii cu adresă către expert Neacşu Daniela.
Termen pentru lipsa raport de expertiza.
amana cauza in vederea efectuarii expertizei.
amana cauza in vederea luarii la cunostinta de relatiile depuse la dosarul cauzei de catre comisia locala
AMANA CAUZA PENTRU LIPSA RELATIILOR
Amana cauza şi acorda termen de judecata la data de 21.04.2009, pentru lipsa de aparare a petentului, pentru cand se vor cita partile care nu au termen in cunostinta. Se va reveni cu adresa catre Comisia Locala Focsani pentru a comunica procesul verbal de solutionare a contestatiei impotriva hotararii 228/2008
amana cauza pentru a se depune inscrisuri la dosar de catre petent şi pentru lipsa relatiilor de la Comisia Locala.
respinge exceptia conexitatii invocata de petent ca neintemeiata fixeaza termen de judecata la data de 10.03.2009.
amana cauza pentru a se depune la dosar inscrisuri doveditoare de catre petent
Amână judecarea cauzei la data de 03.02.2009 in vederea luarii la cunostinta de inscrisurile depuse la dosarul cauzei, pentru când se vor cita partile care nu au termen in cunoştinţa. Pronunţată în şedinţa publica de la 27.01.2009
amana cauza in vederea inaintarii dosarului de reconstituire a dreptului de proprietate.
amana cauza pentru a se lua l a cunostinta continutul intampinarii