B***** N*****
ReclamantP****** I* D******
PârâtC****** L***** C******* D* S******** A D******** D* P**********
PârâtC****** J******** V***** D* S******** A D******** D* P**********
PârâtHOT.: Admite în parte acţiunea (f1). Respinge capătul de cerere privind revenidcarea şi pretenţiile. Ia act că pârâtul Popescu L Dumitru renunţă la judecată capatul 4 din cererea reconvenţională. Admite cererea reconvenţională(f21). Pronunţată în şedinţa publică din 15.02.2011.
amână cauza pentru ca expertul să răspundă la obieciunile formulate la raportul de expertiză.
amână cauza pentru ca partile sa ia cunosştinţă de raportul de expertiză.
amână cauza pentru a se solicita relatii de la Comisia locală.
amână cauza pentru a se solicita relaţii de la comisia locală Copăceni. Stabileşte termen pentru cercetarea locală la data 15 octombrie 2010.
Amână cauza la data de 22 septembrie 2010 pentru când se va discuta efectuarea cercetării la faţa locului de către completul titular ce va fi stabilit.
Amână cauza la data de 3 august 2010 pentru efectuarea cerectării la fata locului.
amână cauza pentru când părţile să ia cunoştinţă de raportul de expertiză.
AMÂNĂ CAUZA LA DATA DE 16 IUNIE 2010 PENTRU A LUA CUNOŞTINŢĂ DE EXPERTIZĂ
amână cauza la 2 iunie 2010 pentru lipsa raportului de expertiză.
amână cauza la 12 mai 2010 pentru lipsa raportului de expertiză tehnică.
Amână cauza la 14 aprilie 2010 pentru ca expertul să răspundă la obiecţiunile formulate.
amână cauza la 17 martie 2010 pentru a se lua cunoştinţă de raportul de expertiză.
amână cauza la 17 februare 2010 pentru lipsa raportului de expertiză.
Amână cauza la 27 ianuarie 2010 pentru lipsa raportului de expertiză tehnică.
Amână cauza la 16 decembrie 2009 pentru lipsa raportului de expertiză tehnică.
Amână cauza la 18 noiembrie 2009 pentru a se depune originalul raportului de expertiză.
Amână cauza, la data de 7 octombrie 2009,având în vedere punctul 2 din Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Horezu din 1.09.2009, referitor la faptul că toate cauzele aflate pe rolul instanţelor vor fi amânate pentru noi termene de judecată.
amână cauza la 9 septembrie 2009 pentru lipsa raportului de expertiză.
amână cauza la 17 iunie 2009 pentru când se va reveni cu adresă la expertul Smărăndoiu Gheorghe pentru a efectua expertiza tehnică.
Amână cauza la 20 mai 2009 pentr lipsa raportului de expertiză tehnică.
amână cauza la 6 mai 2009 pentru lipsa raportului de expertiză tehică.
Amână cauza la 8 aprilie 2009 entru lipsa raportului de expertiză tehnică.
conexează dosarul nr.1580/241/2008 la dosarul nr.1448/241/2008. amână cauza la 11 martie 2009 pentru a se efectua adresă d-lui expert Smărăndoiu Gheorghe.
Transpune cauza la completul C.V specializat în judecarea cauzelor în materie de fond funciar pentru discutarea cererii de conexare a dosarului nr.1580/241/2008 la prezenta cauză.
acordă termen pentru lipsa raportului de expertiză
acordă termen pentru lipsa raportului de expertiză, înlocuieşte pe expert Clăianu Titu cu expert Smărăndoiu Gheorghe
S-a dispus amânarea cauzei faţă de lipsa martorului Mazilu Constantin, în a cărui audiere se stăruie şi pentru a se face adresă expertului numnit în cauză d-nul Clăianu Titu, să efectueze raportul de expertiză.
Se amână cauza pentru când, se va face adresă Tribunalului Vâlcea să înainteze o listă cu experţi specialitatea topo agronomi şi totodată pentru a se timbra acţiunea principală cu taxă de timbru în valoare de 64 lei şi timbru judiciar 3 lei, de către reclamant.
SE AMÂNĂ CAUZA PENTRU CA APĂRĂTORUL RECLAMANTULUI SĂ IA CUNOŞTINŢĂ DE CEREREA RECONVENŢIONALĂ FORMULATĂ DE PÂRÂT.