C******** I**
CreditorM****** K****** M***** V*******
DebitorM****** - K****** M***** V*******
DebitorS* T** B**** C****** S**
DebitorRespinge cererea formulata de creditorul C******** I** in contradictoriu cu debitoarea S* T** B**** C****** S** Irevocabila. Pronuntata in sedinta publica azi 05.02.2009.
Amână judecarea cauzei la data de 05.02.2009, termen dat în cunoştinţa creditorului prin reprezentant, pentru când se va cita S* T** B**** C****** S** în calitate de debitoare cu un exemplar al acţiunii, al precizării de acţiune, un exemplar al promisiunii de vânzare cumpărare şi un exemplar al răspunsului dat la cererea creditorului de societatea de leasing şi cu menţiunea de a formula întâmpinare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 22.01.2009
Pune în vedere avocatului creditorului să formuleze în scris o precizare de acțiune prin care să indice cu cine a încheiat creditorul promisiunea de vânzare-cumpărare și pe cine înțelege să cheme în judecată în calitate de debitor. Amână judecarea cauzei la data de 22.01.2009, termen dat în cunoştinţa creditorului, pentru când se va cita debitorului la adresa indicată în acţiune şi prin afişare la uşa instanţei, iar avocatul creditorului se va conforma dispoziţiilor instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi 11.12.2008.
Pune în vedere avocatului creditorului să facă dovada citării prin publicitate a debitorului, conform prevederilor art. 95 C.p.civ.. Amână judecarea cauzei la data de 27.11.2008, termen dat în cunoştinţa creditorului, pentru când se va cita debitorului la adresa indicată în acţiune şi prin afişare la uşa instanţei, iar avocatul creditorului se va conforma dispoziţiilor instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi 13.11.2008.
AMÂNĂ JUDECARE ALA 13.11.2008, TERMEN DAT ÎN CUNOŞTINŢA CREDITORULUI PENTRU CÂND SE VA CITA DEBITORUL.
Amână judecarea cauzei la data de 30.10.2008, termen dat în cunoştinţa creditorului pentru când se va cita debitorul cu menţiunea de a formula întâmpinare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 16.10.2008.