C****** I***
CondamnatC****** I**
CondamnatÎn baza art.455 alin.1 Cpp raportat la art.453 alin.2 Cpp respinge cererea de întrerupere a executării pedepsei formulată în numele condamnatului, deţinut în prezent în penitenciarul Bacău. În baza art.192 alin.3 Cpp cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Dispune plata sumei de 40 lei (RON) din fondurile MJ în contul Baroului Timiş, reprezentând onorariul apărătorului din oficiu. Cu drept de recurs în termen de 10 zile de la pronunţare cu procurorul şi de la comunicare cu petentul. Pronunţată în şedinţă publică, azi 08.12.2008.
Citarea condamnatului în Penitenciarul Bacău, cu dispoziţie de transfer. Amână judecarea cauzei la data de 08.12.2008. Pronunţată în şedinţă publică, azi 10.11.2008.
Citarea condamnatului în Penitenciarul Bacău, cu dispoziţie de transfer. Emiterea unei adrese Penitenciarului Bacău, având conţinutul din considerentele încheierii de şedinţă. Amână judecarea cauzei la data de 10.11.2008. Pronunţată în şedinţă publică, azi 13.10.2008.
Citarea condamnatului în Penitenciarul Spital Tg. Ocna, cu dispoziţie de transfer. Emiterea unei adrese Penitenciarului Spital Tg. Ocna, având conţinutul din considerentele încheierii de şedinţă. Amână judecarea cauzei la data de 27.10.2008. Pronunţată în şedinţă publică, azi 15.09.2008.
Citarea cu dispoziţie de transferare a petentului, revenirea cu adresă pentru comunicarea mandatului de executare a pedepsei.
Citarea condamnatului în Penitenciarul Bacău, cu dispoziţie de transfer. Emiterea unei adrese Penitenciarului Bacău, având conţinutul din considerentele încheierii de şedinţă. Amână judecarea cauzei la data de 20.08.2008. Pronunţată în şedinţă publică, azi 16.06.2008.