T*** I*** A*****
ReclamantC***** Ş***** P*** P*****
PârâtM***** P****
PârâtC***** P****
PârâtC***** I***
PârâtAdmite excepţia de perimare. Constată perimată cererea de chemare în judecată.
Hotarare 2473/2015 din 05.11.2015Suspendat în baza art. 244 alin. 1 Cod procedură civilă.
Incheiere suspendare din 21.05.2009Amânat pentru termenul din 21 Mai 2009, în vederea dovedirii că reclamantul a îndeplinit condiţiile pentru schimbul terenurilor.
Incheiere de sedinta din 02.04.2009Amânat pentru termenul de 02.04.2009, pentru când se introduc în cauză în calitate de pârâţi, vânzătorii imobilului, reclamantul va justifica calitatea proccesuală pasivă a fiecărui pârât şi va indica temeiul juridic al acţiunii, şi se citează pârâţii cu menţiunea de a depune întâmpinare.
Incheiere de sedinta din 05.03.2009Cauza se amână la termenul din 05.03.2009 , temen pentru care reclamantul să justifice calitatea pasivă a pârătei.
Se amână la termenul din 22 ianuarie 2009, pentru când reclamantul va fi citat cu următ. menţiuni: va indica persoanele cu care se judecă, va face dovada calităţii procesuale pasivă a acestora, va depune actul de schimb, va preciza dacă a atacat Hot. C.L., se citează reclamanta cu menţiunea timbrării acţiunii, se va depune extras CF,
Amână judecarea cauzei la data de 04.12.2008, termen pentru care se va efctua adrtesă la Primăria Comunei Ştiuca.
Având în vedere Decretul 884/7 octombrie 2008 şi constatând că doamna judecător Ioschici Maria, preşedintele completului de judecată şi-a încetat activitatea cu data de 7 octombrie 2008
PENTRU CITARE PÂRÂTĂ SĂ DEPUNĂ ÎNTÂMPINARE