H**** M****
RecurentJ**** D*****
Recurentprin s.civ.1447/31.05.2011 admis în parte acţiunea
pronunţare la 31 mai 2011
repus pe rol
pronunţare la 19 aprilie 2011
- Părţile se vor pronunţa asupra completării la raportul de expertiză.
- Se va reveni cu adresă la expertul Crucin Elena, pentru a efectua o completare la raportul de expertiză
- Se va reveni cu adresă la expertul Crucin Elena, pentru a efectua o completare la raportul de expertiză
- Se va reveni cu adresă la expertul Crucin Elena, pentru a efectua o completare la raportul de expertiză
-se va comunica Tribunalului Maramureş acceptarea decontului pentru expert Crucin Elena -pentru ca părţile să se pronunţe cu privire la expertiza efectuată de ing. Crucin Elena
- se va comunica achitarea decontului pentru expertul Albişor Florea.. - Se va reveni cu adresă la expertul Crucin Elena.
- termen acordat pentru a se depune decontul de către pârâtă în valoare de 160 lei pentru expert Albişor Florea. -se va reveni cu adresă la d-na expert Crucin Elena.
termen acordat la cererea scrisă a reprezentantei pârâtei, -se va reveni cu adresă la d-na expert Crucin Elena. -reprezentanţii părţilor se vor pronunţa cu privire la expertiza efectuată de către dl.expert Albişor Florea.
termen acordat pentru ca părţile să se pronuţe asupra raportului de expertiză iar pârâta va depune la dosar dovada achitări diferenţei de onorariu expert în valoare de 160 lei pentru dl. expert Albişor Florea.
- după depunerea la dosar a chitanţei pentru Crucin Elena se va comunica acesteia numirea în cauză. - Se va reveni cu adresă la expertul Albişor Florea.
- după depunerea la dosar a chitanţelor pentru experţi, se va comunica acestora numirea în cauză.
admis ]n parte si in principiu
pronunţare la 9 februarie 2010
se vor cita martorii părţilor
se vor cita martorii lipsă
se vor cita martorii părţilor, după precizarea acestora şi a adreselor.
Având în vedere Hotărârea Adunării generale a judecătorilor nr.3 din cadrul judecătoriei, adoptată în data de 18 septembrie 2009 privind continuarea protestului magistraţilor
termen acordat pentru citarea martorilor lipsa
se vor cita martorii părţilor din listele depuse la dosar
termen acordat pentru administrarea probatoriului testimonial încuviinţat în cauză.
termen acordat pentru a se timbra la valoare actiunea şi cererea reconventională.
termen acordat la solicitarea reprezentanţilor părţilor în vederea pregătirii interogatoriului.
termen acordat pentru citare părţilor cu menţiunea la interogator.
termen acordat pentru a se comunica reclamantului un expemplar din completarea la acţiune.
TERMEN ACORDAT PENTRU A SE PRONUNŢA REPREZENTANTA PÂRÂTILOR CU PRIVIRE LA COMPLETAREA DE ACŢIUNE ŞI RĂSPUNSUL LA ÎNTÎMPINARE.
AMÂNATĂ CAUZA PENTRU CA REPREZENTANTUL RECLAMANTULUI SĂ SE PRONUNŢE CU PRIVIRE LA ÎNTÂMPINARE ŞI CEREREA RECONVENŢIONALĂ, PÂRÂTUZL - RECL. VA ACHITA TAXA JUDICIARĂM DE TIMBRU., CITAREA PÂRÂTULUI