B**** G*******
InculpatR****** I****
Parte vătămatăR****** P****
Parte vătămatăD********* C*********
Parte vătămată-********** C*********
Parte civilăÎn baza art. 11 pct. 2 lit. a C.pr.pen. rap. la art. 10 lit b/1 C.pr.pen. cu aplic. art. 18/1 alin. 1 C.pen. Achită pe inculpatul B**** G******* trimis în judecată la plângerea prealabilă a părţilor vătămate: R****** I****, R****** P**** şi D********* C********* pentru săvârşirea a trei infracţiuni de lovire sau alte violenţe prev. şi ped. de art. 180 alin. 1 C.pen. şi a unei infracţiuni de lovire sau alte violenţe prev. de art. 180 alin. 2 C.pen. În baza art. 91 lit. c C.pen. şi art. 181 alin. 3 C.pen. Aplică inculpatului B**** G******* sancţiunea de 1000 lei amendă administrativă. Respinge acţiunea civilă formulată în procesul penal de partea civilă R****** I****. Ia act că părţile vătămate R****** P**** şi D********* C********* nu s-au constituit părţi civile în procesul penal. Respinge cererea de obligare a inculpatului la plata cheltuielilor judiciare către partea civilă R****** I**** şi către partea vătămată R****** P****. În baza art. 192 alin. 1 pct. 1 lit. d C. pr. pen. Obligă inculpatul B**** G******* la plata sumei de 200 lei cheltuieli judiciare statului. Cu recurs.
Acordă termen faţă de lipsa de apărare a inculpatului.
Acordă termen pentru a se cita martorul Anghel Ionel cu mandat de aducere cu însoţitor.
Acordă termen pentru audierea martorului Anghel Ionel.
Acordă termen pentru a se repeta procedura de citare cu martorii din acte cu mandate de aduecre si procese verbale de căutare.
Acordă termen faţă de lipsa martorilor urmând a se repete procedura de citare cu aceştia cu mandat de aducere.
Acordă termen faţă de lipsa de apărare a părţilor si faţă de lipsa martorilor din acte.
Acordă termen pentru a se cita cu mandate de aducere martorii din acte care au lipsit la acest termen, de asemenea martorul propus pe latură civilă.
Acordă termen pentru audierea celorlalţi martori din acte.
Acordă termen faţă de lipsa de apărare a părţilor.
Acordă termen pentru administrare probe.
Acordă termen pentru audierea martorilor din acte.
Acordă termen faţă de cererea de amânare formulată de apărătoul părţilor vătămate Răducan, în vederea observării dosarului.
Acordă termen la solicitarea inculpatului pentru a-şi angaja apărător.