B****** N***
Apelant InculpatS**** C*******
Intimat Parte vătămatăS******* C***** J******* D* U****** N** 1 C******
Intimat Parte civilăDP 237 Respinge apelul formulat de inculpatul Baieram (fost Durac) Nicu, împotriva sentinţei penale nr. 3875 din 19 decembrie 2007 pronunţată de Judecătoria Craiova în dosarul nr. 2273/215/2006. Obligă inculpatul la 70 lei cheltuieli judiciare statului. Cu recurs în termen de 10 zile de la pronunţare pentru inculpat şi procuror şi de la comunicare pentru părţile lipsă. Pronunţată în şedinţa publică de la 06 Octombrie 2008.
Introducerea în cauză în calitate de asigurator a SC OMNIASIG ASIRAG SA. Amână judecarea cauzei la 06 octombrie 2008, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat şi se va repeta procedura de citare cu intimatul parte vătămată S**** C******* şi cu intimata parte civilă S******* C***** J******* D* U****** N** 1 C******. Pronunţată în şedinţa publică de la 08 Septembrie 2008.
Amână judecarea cauzei la 08 septembrie 2008, pentru când se va repeta procedura de citare cu apelantul inculpat, cu intimatul parte vătămată S**** C******* şi se va cita intimata parte civilă S******* C***** J******* D* U****** N** 1 C******. Efectuarea unei adrese către Baroul Dolj pentru desemnarea unui apărător din oficiu apelantului inculpat. Pronunţată în şedinţa publică de la 30 Iunie 2008.
Amână judecarea cauzei la 30 iunie 2008, pentru când se va repeta procedura de citare cu apelantul inculpat, cu intimatul parte vătămată S**** C******* şi se va cita intimata parte civilă S******* C***** J******* D* U****** N** 1 C******. Pronunţată în şedinţa publică de la 02 Iunie 2008.
Amână judecarea cauzei la 02 iunie 2008, pentru când se va repeta procedura de citare cu apelantul inculpat, cu intimatul parte vătămată S**** C******* şi se va cita intimata parte civilă S******* C***** J******* D* U****** N** 1 C******. Pronunţată în şedinţa publică de la 05 Mai 2008.
Amână judecarea cauzei la 05 mai 2008, pentru când se va repeta procedura de citare cu apelantul inculpat şi cu intimatul parte vătămată S**** C******* şi se va cita intimata parte civilă S******* C***** J******* D* U****** N** 1 C******. Pronunţată în şedinţa publică de la 07 Aprilie 2008.
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei primită din partea apărătorului ales al apelantului inculpat. Amână judecarea cauzei la 07 aprilie 2008, pentru când se va repeta procedura de citare cu apelantul inculpat şi cu intimatul parte vătămată S**** C******* şi se va cita intimata parte civilă S******* C***** J******* D* U****** N** 1 C******. Pronunţată în şedinţa publică de la 10 Martie 2008.