S******** E************* R****** D* V****** I*****
CreditorA*** L*******
DebitorAdmite cererea.
Apreciază necesar a se comunica debitoarei duplicatul cererii de chemare în judecată şi a înscrisurilor depuse, la domiciliul indicat în adresa transmisă de către creditoare, odată cu citaţia. Se va reveni cu procedura de citare a debitoarei.
Având în vedere cererea reprezentantului creditoarei, instanţa o va admite şi va acorda termen de judecată pentru ca acesta să facă demersurile necesare în vederea aflării adresei corecte a debitoarei şi să o depună la dosar.
Având în vedere lipsa de procedură cu debitoarea, instanţa consideră necesar efectuarea unei adrese către creditoarea SC Elsaco Electronic SRL prin care i se va solicita să indice instanţei adresa corectă a debitoarei sub sancţiunea suspendării cererii conform art. 155 indice 1 Cod proc. civilă.