S**** N****** L* C******* A******* V****** N******
ReclamantS*** E********
PârâtT**** M****
PârâtS**** N****** - L* C****** D* A******** P*** N******
Reclamantamânare pentru precizarea actiunii de catre reclamant
În temeiul art. 155 indice 1 cod procedură civilă, suspendă judecarea cauzei. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 19 noiembrie 2009.
Repunerea pe rol a cauzei . Pune în vedere reclamantului , ca până la termenul următor ,să depună la dosar toate actele de stare civilă ale moştenitorilor, arborele genealogic şi să facă dovada bunurilor succesorale, menţionate în cererea introductivă,sub sancţiunea suspendării cauzei potrivit art. 155 ind. 1 c.pr.civilă. Acordă termen la data de 19 noiembrie 2009,în cunoştinţa părţilor. Pronunţată în şedinţă publică , azi , 15 octombrie 2009 .
Amână judecarea cauzei la data de 15 octombrie 2009, pentru când se vor cita părţile, reclamantul cu mentiunea de a achita taxa de timbru şi timbru judiciar, aferente cererii de repunere pe rol Pronunţată în şedinţa publică azi 24 septembrie 2009.
Amână judecarea cauzei la data de 24 septembrie 2009, pentru când se vor cita părţile. Pronunţată în şedinţa publică azi 2 septembrie 2009.
Suspenda judecata cauzei potrivit art. 155 indice 1 al. 1 C.pr.civ. Cu recurs.
Pune in vedere reclamantului ca in termen de 5 zile sa precizeze obiectul acţiunii, să completeze motivele de fapt si de drept ale acesteia în conf. cu disp. art. 112 c.pr.civ. corob. cu art. 673 ind.2 c.pr.civ. , 655 şi urm. c.civ. Amânarea judecăţii cauzei la data de 18 martie 2009, termen în cunoştinţa părţilor. Pronunţata in sedinta publica, azi 28 ianuarie 2009 .
Pentru ca reclamantul să depună la dosar in termen de 5 zile arborele genealogic al fiecăruia dintre defuncti, certifoicatele de deces si actele de stare civilă ale moştenitorilor acestora.