P*** N******
PetentP*** N******
PetentP*** N******
PetentRespinge cererea ca rămasă fără obiect.Cu drept de apel în 10 zile de la comunicare.Ponunţată în şedinţa publică,azi 27.05.2008.
Amână judecarea cauzei la data de 27.05.2008, termen dat în cunoştinţă celor prezenţi şi pentru care se vor cita părţile lipsă. Se vor efectua verificări la Biroul Executări Penale al instanţei cu privire la sancţiunea ce face obiectul cauzei. Citarea petentului din Penitenciarul Timişoara şi de la locul de domiciliu. Pronunţată în şedinţă publică,azi 13.05.2008.
Amână judecarea cauzei la data de 13 mai 2008 . Se va cita petentul de la locul de domiciliu,cu mandat de aducere de la Poliţia Răcăşdia şi de la Penitenciarul Timişoara întrucât există posibilitatea începerii executării pedepsei a petentului. Pronunţată în şedinţa publică din data de : 22.04.2008.
Amână judecarea cauzei la data de 22 aprilie 2008 . Se va cita petentul . Se va emite adresă petentului pentru a depune dovezi în sprijinul cererii sale. Pronunţată în şedinţa publică din data de : 08.04.2008.