D******* G******* A F********* P****** B***** - P*** R*********** L****
CreditorA******** F***** C*** T******** B***** - P*** R*********** L**** M***** O*****
DebitorÎnchide procedura.
Hotarare 590/2015 din 09.04.2015Amână pronunţarea la data de 09.04.2015
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 26.03.2015pentru citarea părţilor în vederea discutării propunerii de închidere a procedurii
Incheiere de sedinta din 11.12.2014Pentru soluţionarea irevocabilă a acţiunii de atragere a răspunderii patrimoniale şi pentru citarea părţilor în vederea discutării propunerii de închidere a procedurii, acordă termen la data de 11.12.2014
Incheiere de sedinta din 18.09.2014Pentru continuarea procedurii şi pentru soluţionarea irevocabilă a acţiunii de atragere a răspunderii patrimoniale, acordă termen la data de 18.09.2014.
Incheiere de sedinta din 24.04.2014Pentru soluţionarea irevocabilă a acţiunii de atragere a răspunderii patrimoniale, acordă termen la data de 24.04.2014.
Incheiere de sedinta din 23.01.2014pentru soluţionarea irevocabilă a acţiunii de atragere a răspunderii patrimoniale, acorda termen la data de 23.01.2014.
Incheiere de sedinta din 26.09.2013pentru soluţionarea acţiunii de atragere a răspunderii patrimoniale, acordă termen la data de 26.09.2013
Incheiere de sedinta din 25.04.2013pentru soluţionarea acţiunii de atragere a răspunderii patrimoniale
pentru discutarea propunerii de închidere a procedurii
pentru ca lichidatorul nou desemnat să-şi îndeplinească atribuţiile
pentru discutarea propunerii de închidere a procedurii
deschide procedura simplificată a falimentului
pentru continuarea procedurii
respinge contestatia şi pentru continuarea procedurii acordă termen la 16 06 2011
pentru discutarea contestaţiei
mentine măsura suspendării
în temeiul prev.art.244 oct.1 C.p.c.
pentru timbrarea contestatiei
în vederea convocării adunării creditorilor şi pentru continuarea procedurii
În vederea continuării procedurii în condiţiile propuse în raportul de activitate
Pentru continuarea procedurii
Admite cererea creditoarei. Deschide procedura insolvenţei debitoarei.
faţă de lipsa relaţiilor solicitate creditoarei .
În vederea citării creditoare8i cu menţiunea de a depune la dosar relaţii privind debitoarea din Registrul asociaţiilor şi fundaţiilor , conform art. 6 din Legea nr. 85/2006.