B******* S******
ReclamantF***** I**
PârâtN****** V*****
PârâtR*** I***
PârâtAdmite cererea formulata de reclamanta B******* S****** , domiciliata in comuna Tartasesti, nr.523, judet Dambovita impotriva paratilor F***** I**, domiciliat in mun. Bucuresti, sector 1, str. Alunului, nr.32 Bis, N****** V*****, domiciliat in Uricani, str. Muncii, nr.1, sc.1, ap.16, judet Hunedoara R*** I*** , domiciliat in comuna Tartasesti, judet Dambovita. Ia act de intelegerea partilor si consfinteste invoiala acestora cuprinsa in înscrisul denumit „tranzactie” Ia act ca nu s-au solicitat cheltuieli de judecata . Cu drept de recurs in 15 zile de la comunicare . Pronuntata in sedinta publica, azi , 12.12.2008.
Amana cauza la data de 12.12.2008, pentru cand partile au termenul in cunostinta. Pronuntata in sedinta publica de la 21.11.2008 .
Incuviinteaza probele cu inscrisuri, interogatoriu si martori pentru reclamanta si paratul F***** I**. Acorda termen la data de 21.11.2008 pentru cand se va repeta procedura de citare cu paratul N****** V***** cu mentiunea “personal la interogatoriu” Pune in vedere reclamantei si paratului Florea Ion, prin aparator, sa depuna la dosar in termen de 5 zile lista cu numele si adresele martorilor propusi, in vederea citarii , sub sanctiunea decaderii din proba. Pune in vedere paratului R*** I*** sa se prezinte si la urmatorul termen de judecata in vederea administrarii probei cu interogatoriul. Pronuntata in sedinta publica de la 24.10. 2008 .
Încuviinţează cererea de amânare formulată de apărătorul reclamantei. Amână cauza la data de 24.10.2008 pentru când părţile au termen in cunoştinţă.
Incuviinteaza cererea de amanare a cauzei formulata de aparatorul reclamantei,in vederea stingerii litigiului pe cale amiabila. Amana cauza la data de 10.10.2008, pentru cand partile au termenul in cunostinta. Pronuntata in sedinta publica de la 05.09.2008 .