D*********** V****** D***
ReclamantM********* J******** - C****** P***** C********** C******** D* L******* Î* R********* A************
PârâtÎn baza art. 242 pct. 2 C. pr. civ.susp. jud. cauzei. Cu rec.
Având în vedere Hotărârile nr. 3/28.08.2009 şi nr. 4/18.09.2009 ale Adunării Generale a Judecătorilor Curţii de Apel Bucureşti privind protestul magistraţilor , prin care s-a luat decizia restrângerii activităţii cu intrarea în sala de şedinţă a magistraţilor şi acordarea doar de termene , având în vedere şi protestul grefierilor, precum şi obiectul prezentei cauzei, va amâna judecata la un nou termen.
Încuviinţează cererea avocatului reclamantei de amânare pentru pregătirea apărării având în vedere că este primul termen la care este prezent
Admite cererea de acordare a reclam. de acordare ajutor public judiciar constând în plata onorariu apărător din oficiu .