S* G** S**
ReclamantD******* G******* A F********* P****** A J******** V*****
PârâtAnulează cererea ca netimbrată. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică azi 10 februarie 2009.
Amână soluţionarea cauzei la data de 10 februarie 2009, pentru a se emite adresă către reclamantă cu menţiunea de a achita taxa judiciară de timbru în cuantum de 4 lei şi timbrul judiciar în cuantum de 0,3 lei aferente cererii de chemare în judecată. Totodată se va cita reclamanta. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 13 ianuarie 2009.
Amânat la data de 13.01.2009 în vederea a chitării taxelor de timbru.
Admite cererea de amânare formulată de către reclamantă, prin apărător, în sensul de a se acorda un nou termen de judecată, pentru a face dovada achitării taxei de timbru în sumă de 4 lei şi a timbrului judiciar în sumă de 0,3 lei aferentă cererii de chemare în judecată şi a unei cauţiuni în cuantum de 12.783 lei, şi, acordă un nou termen de judecată la data de 25 noiembrie 2008. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 11 noiembrie 2008.
Amână judecarea cauzei la data de 11 noiembrie 2008, pentru când pune în vedere reclamantei , prin apărătorul ales, să plătească o cauţiune în cuantum de 12.783 lei şi o taxă judiciară de timbru în cuantum de 4,00 lei şi să depună la dosar dovada achitării acestora.