D********* D***** N******
ReclamantS* R******* A******* S*
PârâtConstată perimată acţiunea. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 10 martie 2011, la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.
Suspendă judecarea cauzei în temeiul disp. art. 242 alin.1 Cpc. Cu recurs cât timp durează suspendarea. Pronunţată în şedinţă publică, azi 19.11.2009, la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.
Amână judecarea cauzei la data de 19.11.2009 Se reia procedura de citare cu reclamantul. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 24 Septembrie 2009 la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei solicitată de reprezentantul pârâtei, prin care solicită amânarea cauzei întrucât este în imposibilitate de a se prezenta având de susţinut o altă cauză aflată pe rolul Înaltei Curţi de Casaţie şi Justitie. Amână judecarea cauzei la data de 24.09.2009. Se citează reclamantul, pârâtul are termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 11 Iunie 2009la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.
Încuviinţează cererea formulată de pârât prin avocat pentru a lua cunoştinţă de cererea precizatoare depusă la dosar. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 11.06.2009, complet C34-Joi-CM, ora 13 pentru când pârâtul are termen în cunoştinţă. Citează reclamantul cu menţiunea de a-şi expune în scris punctul de vedere cu privire la excepţia de neconstituţionalitate. Cu apel odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 30 Aprilie 2009
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei solicitată de reprezentantul pârâtei, prin care solicită amânarea cauzei întrucât este în imposibilitate de a se prezenta având de susţinut o altă cauză aflată pe rolul Înaltei Curţi de Casaţie şi Justitie. Prorogă discutarea excepţiei prescrierii dreptului la acţiune întemeiată pe disp. art. 283 lit.e Cpc, invocată prin întâmpinare. Amână judecarea cauzei la data de 30.04.2009 în vederea îndeplinirii în mod legal a procedurii de citare. Se citează reclamanta. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 12 Martie 2009 la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.
Încuviinţează cererea formulată de reprezentantul pârâtei SC Rafiserv SA, prin care solicită amânarea cauzei pentru a depune înscrisuri în susţinerea excepţiei prescrierii dreptului la acţiune întemeiată pe disp. art. 283 lit.e Codul Muncii. Prorogă discutarea excepţiei prescrierii dreptului la acţiune întemeiată pe disp. art. 283 lit.e Codul Muncii. Amână judecarea cauzei la data de 26.02.2009 se citează reclamantul cu copie întâmpinare şi înscrisuri. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 29 Ianuarie 2009 la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei solicitată de reclamant în vederea angajării unui apărător. Amână judecarea cauzei la data de 29.01.2009 Se citează reclamantul. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 04 Decembrie 2008 la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.