D******* F********
ReclamantC*** J******** D* P***** A****
PârâtRespinge acţiunea Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică azi 27.02.2009 la Tribunalul Argeş-Secţia Civila, complet specializat litigii de muncă şi asigurari sociale.
Amână pronunţarea la 27.02.2009. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică azi 25.02.2009 la Tribunalul Argeş-Secţia Civila, complet specializat litigii de muncă şi asigurari sociale.
Amână judecarea cauzei la data de 25.02.209, sala 2 , ora 08:30, pentru când intimata păstrează termen în cunoştinţă. Admite cererea de amânare a judecăţii cauzei formulată de către reprezentantul intimatei, pentru identificarea dosarului de pensie al susţinătorului, găsind-o întemeiată Se reia procedura de citare cu contestatoarea. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 21 Ianuarie 2009, la Tribunalul Argeş, secţia civilă, litigii de muncă şi asigurări sociale.
Amână judecarea cauzei la data de 21.01.2009, sala 2, ora 08:30, pentru când intimata primeşte termen în cunoştinţă. Se va cita contestatoarea cu exemplarul II al întâmpinării. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 03 Decembrie 2008, al Tribunalul Argeş, secţia civilă, litigii de muncă şi asigurări sociale.