C******* D* L******** F*** S**
ContestatorS******** C******** S**
IntimatRespinge contestaţia la executare ca nefondată. Respinge cererea privind suspendarea executării silite ca rămasă fără obiect. Respinge cererea privind cheltuielile de judecată ca nefondată. Cu recurs.
Fixează cauţiune referitor la capătul de cerere privind suspendarea executării silite, 5.000 lei. Amână judecarea cauzei la data de 3 februarie 2009, când contestatoarea prin apărător ia cunoştinţă de conţinutul întâmpinării depusă de intimată şi face dovada achitării cauţiunii fixate. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 6 ianuarie 2009.
Având în vedere lipsa de procedură cu contestatoarea, nefiind restituită dovada de îndeplinire a procedurii,amână judecarea cauzei la data de 6 ianuarie 2009,când se repetă citarea părţilor. Se efectuează adresă către intimată în vederea comunicării actelor de executare