Momentan nu exista nici o parte in acest dosar
Respinge excepţia tardivităţii. Respinge excepţia inadmisibilităţii. Admite contestaţia privind lămurirea întinderii titlului executoriu.
Amână pronunţarea la data de 21 ianuarie 2010.
Amânat pentru a se lua cunoştinţă de răspunsul la obiecţiunile la raportul de expertiză şi de precizările formulate de societate.
Amânat pentru a se răspunde la obiecţiunile la raportul de expertiză. Ia act de renunţarea creditorului la plata daunelor şi a dobânzilor legale.
Amânat pentru ca creditorul să comunice debitoarei duplicatul de pe obiecţiuni. Pune în vedere societăţii, prin apărător, să depună dovada de achitare a diferenţei de onorar pt. expert. Prorogă discuţiile cu privire la obiecţiunile formulate de creditor.
Amânat ca urmare a protestului judecătorilor, pt. a se lua cunoştinţă de raportul de expertiză şi achitarea diferenţei de onorar.
Amânat pentru administrare probe.
Amânat pentru administrare probe.
Amânat pt administrare probe.
Amânat pentru a se desemna expertul prin tragere la sorţi.
Amânat pentru a se lua cunoştinţă de către debitor de precizările formulate de creditor.
Amânat pentru a se lua la cunoştinţă de creditor de precizările depuse de debitor.
Amânat pentru administrare probe.
Amânat pentru administrare probe
Amânat pentru a se lua cunoştinţă de întâmpinare şi documentaţie, şi pt. restituirea de către CA Iaşi a dosarului nr. 6387/89/2006.