S********** T**** S********** A************* M*****
PetentS***** D* D****** N******** D***
IntimatAdmite plângerea contravenţională. Anulează procesul-verbal de contravenţie.
Emite adresă petentei să depună prin serviciul registratură al instanţei, în termen de 5 zile, adresa martorului propus, precum şi numele complet al acestuia.
Având în vedere lipsa părţilor, Amână cauza la : 10 septembrie 2008.
Se va efectua adresă către administratorul societăţii petente şi i se va pune în vedere acestuia ca până la următorul termen de judecată să indice numele complet al matorului şi să-l prezinte pentru a fi audiat, sub sancţiunea decăderii din probă.
Încuviinţează proba testimonială cu martorul propus de reprezentantul petentei, pe care acesta îl va prezenta la următorul termen de judecată. Se va cita intimata cu ex. II al răspunsului la întâmpinare.
AVÂND ÎN VEDERE LIPSA PĂRŢILOR, ŞI PENTRU STUDIUL ÎNTÂMPINĂRII, AMÂNĂ CAUZA PENTRU CÂND SE VA CITA INTIMATA CU EX.II AL ÎNTÂMPINĂRII.