R******** A*****
PetentI************ D* P****** J******* V*****
IntimatAdmite plângerea. Dispune înlocuirea sancţiunii amenzii cu sancţiunea "avertisment". Cu recurs. Pronunţată în şedinţa publică azi 10.09.2008.
AMÂNĂ CAUZA FAŢĂ DE LIPSA RELAŢIILOR SOLICITATE PRIN ADRESA DE LA FILA 28, în caz de neconformare se va aplica amendă.
amână cauza pentru ca intimatul să comunice instanţei dacă la data de 30.01.2008, poliţistul GENOIU MARIAN din cadrul Postului de Poliţie Malaia, a fost repartizat pe raza localităţii Câineni - Balota, jud.Vâlcea sîîndeplinească sarcini privind circulaţia pe drumurile publice.
Amână cauza pentru ca petentul să ia cunoştinţă de întâmpinare. Se va emite adresă petentului să comunice probele de care înţelege să se folosească în dovedirea plângerii, iar intimatului să comunice probele de care înţelege să se folosească în apărare.