S C*********** C*** S**
ContestatorS* P****** S*
IntimatÎn baza art. 246 cod proc. civilă ia act de renunţarea contestatoarei la judecată.
Dispune citarea contestatoarei cu menţiunea de a achita taxa de timbru corespunzătoare, astfel ca instanţa să stabilească cauţiunea conform disp. art. 403 al. 1codprocedură civilă pentru a se putea pronunţa asupra capătului de cerere privind suspendarea executării silite. Dispune efectuarea unei adrese către Biroul Executorului Judecătoresc Nebunu Nicolae, în vederea comunicării dosarului execuţional nr. 267/2008.
În vederea recitării contestatoarei cu menţiunea de a achita taxă judiciară de timbru în cuantum de 10 lei şi timbru judiciar în valoare de 0,30 lei pentru suspendarea executării silite până la soluţionarea prezentei contestaţii, sub sancţiunea anulării ca netimbrate, şi a depunerii dosarului execuţional nr. 267/2008.
În vederea citării contestatoarei cu menţiunea de a achita până la data de 15.12.2008 - 10 % cauţiune din valoarea contestată, în vederea soluţionării cererii de suspendare provizorie a executării şi taxă judiciară de timbru în cuantum de 10 lei şi timbru judiciar în valoare de 0,30 lei, precum şi taxă judiciară de timbru în cuantum de 10 lei şi timbru judiciar în valoare de 0,30 lei pentru suspendarea executării silite până la soluţionarea prezentei contestaţii, sub sancţiunea anulării ca netimbrate.
Recitare părţilor, contestatoarea cu exemplarul doi al întâmpinării. Efectuarea unei adresei către Biroul Executorului Judecătoresc „Nebunu Nicolae”, în vederea comunicării dosarului execuţional nr. 267/2008. În vederea îndeplinirii procedurii legale de citare cu părţile, comunicării întâmpinării precum şi efectuării adresei către Biroul Executorului Judecătoresc „Nebunu Nicolae”, în vederea comunicării dosarului execuţional nr. 267/2008. Amână judecarea cauzei pentru termenul de judecată din 11.12.2008, termen dat în cunoştinţă celor prezenţi şi pentru care se vor cita părţile lipsă.