T**** A**
IntimatM********* I***
IntimatM********* R*****
IntimatT**** T****** V****
ApelantAdmite cererea de învestire
Admite cererea,
Admite acţiunea
Amână pronunţarea la 10.06.2010
Se comunică cu părţile un exemplar al completării raportului de expertiză şi acordă termen pentru studiu.
În vederea refacerii raportului de expertiză.
Încuviinţează obiecţiunea formulată de reclamantul Truţa Tiberiu Veruţ. Se citează expertul cu menţiunea ca atât în raportul de expertiză cât şi în completarea, schiţele şi tabelele anexate să facă referire la acest reclamant având în vedere transmiterea calităţii procesuale active.
pentru studiul completării la completarea la raportul de expertiză tehnică
În baza Hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Alba Iulia din 31.08.2009.
Pentru studiul completării raportului întocmit de Selagea L. Menţine dispoziţiile încheierii anterioare în sensul prorogării discutării cererii de intervenţie în nume propriu.
Pentru ca părţile să ia la cunoştinţă de conţinutul completării la raportul exp Creţiu M, de cererea de intervenţie în interes propriu în vederea discutării admisibilităţii în principiu la următorul termen şi pentru ca părţile să achite câte 100 lei fiecare pe a se comunica rap. exp. - completare Selagea L.
Încuviinţează obiecţiunile la rapoartele de expertiză. Acordă termen pentru completarea rapoartelor de expertiză cu obiecţiunile încuviinţate.
Pentru ca părţile să ia la cunoştinţă de conţinutul rapoartelor de expertiză comunicate şi să facă eventuale obiecţiuni.
În vederea efecuării unei adrese către BEJ Alba pentru a comunica exemplarele raportului de experiză în specialitatea evaluare proprietăţi imobiliare. Lipsă raport topo.
S-au numit experţi. Pentru efectuarea expertizelor.
se efectuează adresă la BEJ Alba pentru a comunica listă exerţi topo şi listă experţi evaluatori construcţii.