Z**** E**** l* C****** B**** B*
Recurent ReclamantZ**** F******
Intimat PârâtZ**** I****
Intimat PârâtAdmite în parte cererea de chemare în judecată. Admite în parte cererea reconvenţională. Cu apel în 15 zile de la comunicare.
În vederea deliberării,
Pentru ca părţile să depună concluzii scrise,
În vederea efectuării unei noi variante de partajare.
Cerere de amânare.
Pentru ca părţile să se pronunţe asupra completării la raportul de expertiză în construcţii şi pentru ca acestea să achite diferenţa onorar expertiză.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din data de 31.08.2009 privind întreruperea activităţii de judecată începând cu 01.09.2009 şi faţă de Hotărârea Adunării Generale a Federaţiei Naţionale Sindicale Projust din 31.08.2009 adoptată de Adunarea Generală a Grefierilor din cadrul Judecătoriei Oradea la data de 04.09.2009.
Pentru ca expertul în construcţii să răspundă la obiecţiunile la raportul de expertiză formulate de pârâţi.
pentru ca reclamanta să se pronunţe asupra raportului de expertiză
Pentru ca părţile să se pronunţe asupra raportului de expertiză.
Lipsă raport de expertiză.
Lipsă raport expertiză.
Lipsă raport expertiză.
În vederea administrării probei cu expertiza în construcţii.
În vederea administrării probein cu interogatoriul pârâţilor.
achitarea taxei de timbru, indicarea martorilor de către pârâţi
pentru ca reclamanta să şi precizeze în scris acţiunea şi pentru ca pârâţii să timbreze cererea reconvenţională sub sancţiunea anulării.