N*** I***
Reclamant ReclamantB****** A*****
Reclamant ReclamantC****** E******** I****
Reclamant ReclamantN*** M*****
Reclamant ReclamantN*** E****
Pârât PârâtRESPINGE CEREREA DE INVESTIRE CU FORMULA EXECUTORIE
Incheiere de sedinta din 25.01.2013dispune din oficiu indreptarea erorii materiale
Incheiere de sedinta din 09.09.2010Admite in parte actiunea formulata de reclamanti Admite cererea reconventionala formulata de paratul reclamant N*** E****
Hotarare 6193 din 17.05.2010amanare ulterioara pron
amana pronuntarea pentru 10.05.2010
amanare pronuntare la 03.05.2010
Amână judecarea cauzei la data de 26.04.2010, faţă de cererea de amânare formulată de reprezentantul reclamanţilor.
In vederea respectarii principiului continuitatii, conform art. 99 din Regulamentul de Ordine Interioara a Instantelor de Judecata
în vederea comunicării raprotului de expertiză către reclamanţi, pentru ca părţile să ia cunoştinţă de acesta, amână judecarea cauzei la data de 22.02.2010.
În vederea revenirii cu adresă către expertul specialitatea construcţii pentru a efectua lucrarea de expertiză, sub sanţciunea amenzii, amână judecarea cauzei la data de 07.12.2009.
pt efectuarea lucrarii de expertiza constructii
în vederea administrării probatorului
in vederea administrarii probei testimoniale incuviintata in cauza
cerere de amânare
in vederea administrarii probatoriului
fata de cererea de amanare formulata de aparatorul ales al reclamantilor
pentru studiul intampinarii si cererii reconventionale
fata de cererea de amanare formulata de parata