S*** C** S*** B****
ReclamantA******** D* P********** 1** 2* D********
PârâtAdmite acţiunea. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 24 818,43 lei penalităţi de întârziere şi 2 464 lei cheltuieli de judecată. Definitivă. Cu recurs în 15 zile de la comunicare.
Pentru ca reclamanta să achite suplimentul la onorariul de expert în cuantum de 700 lei, amână soluţionarea cauzei.
Pentru a se lua cunoştinţă de conţinutul raportului de expertiză dispus în cauză, amână soluţionarea cauzei.
Pentru a se emite adresă către d-na expert Nitu Violeta Magdalena în vederea efectuării expertizei dispuse în cauză, amână soluţionarea cauzei la data de 14.01.2009 ora 9,00 C17.
Pentru a se comunica către pârâtă un exemplar al facturilor fiscale depuse de către reclamantă, amână soluţionarea cauzei la data de 19.11.2008 ora 9,00 C17.
Pentru a se cita reclamanta cu menţiunea de a achita taxa de timbru şi de a depune la dosar facturile fiscale achitate cu întârziere, amână soluţionarea cauzei la data de 22.10.2008 ora 9,00 C17.