I************ D* P****** A* J******** T****
IntimatM****** C*****
PârâtRespinge plângerea formulată de petent M****** C*****, Menţine dispoziţiile procesului-verbal de constatare şi sancţionare a contravenţiilor seria AZ nr. 0543465, încheiat de intimat I************ D* P****** A* J******** T**** la data de 13.04.2008. Cu recurs în 15 zile de la comunicare.
Menţine în sarcina petentului obligaţia de a depune certificatul de naştere şi certificatul de căsătorie pentru a face dovada că este fiica numitului Boldiş Ioan Amână judecarea cauzei la data de 20.11.2008, termen dat în cunoştinţă petentului, pentru când se citează intimatul.
Pune în vedere petentei să depună certificatul de naştere şi certificatul de căsătorie pentru a face dovada că este fiica numitului Boldiş Ioan. Amână judecarea cauzei la data de 23.10.2008, termen dat în cunoştinţă petentului, pentru când se citează intimatul. Pronunţată în şedinţă publică azi 09.10.2008.
Se efectuează adresă către intimat pentru a comunica procesul verbal întocmit petentei pentru contravenţia prevăzută de art. 2 pct. 32 din Legea 61/1991, se anexa raportul comunicat de intimat aflat fila 27 dosar. Amână judecarea cauzei la data de 09.10.2008, pentru când se citează părţile şi martorii cu mandat de aducere cu executare efectivă. Pronunţată în şedinţă publică azi 11.09.2008.
Amână judecarea cauzei la data de 11.09.2008, pentru când se citează părţile şi martorii sub sancţiunea amenzii judiciare în caz de neprezentare, iar petentului i se comunică întâmpinarea. Pronunţată în şedinţă publică azi 26.06.2008.