B****** G***********
ReclamantZ********* D**********
ReclamantC****** L***** D* F*** F****** Z******
PârâtC****** J******** D* F*** F****** V*****
PârâtRespinge cererea.
pentru ca reclamanta să precizeze cererea de chemare în judecata.
se revine cu adresă catre Comisia Judeteana Valcea pentru lipsa relatiilor solicitate la termenul anterior.
Se emite adresă Comisiei Judetene Vâlcea să ne comunice hotărârile nr. 5242/22.08.2000 şi nr. 1487/17.03.2006
pentru ca pârâta Comisia locala Zătreni să depună acte
se comunica reclamantei Zamfirescu şi pârâtei Comisia Judeteana Valcea copie de pe actele depuse de reprezentantul Comisiei locale Zatreni
Pentru a se comunica reclamantului BDM copie de pe actele depuse la acest termen de către reprezentantul comisiei locale.
pentru ca pârâta Comisia locala Zătreni sa depuna la dosar actele de validare şi actele care au stat la baza Hotararii nr. 189/2008.
Admite cererea de amânare formulată de reclamanţi pentru a da posibilitate acestora să precizeze acţiunea.