S* S****** P*** S**
ContestatorD******* G******* A F********* P****** V*****
IntimatRespinge a cţiunea Definitivă. Cu recurs.
Amânat la data de 02.09.2008 pentru a se reveni cu adresă la Parchetul de pe lângă Judecătoria Rm. Vâlcea cu menţiunea de a comunica informaţiile solicitate de instanţă.
Amânat la data de 17.06.2008 pentru lipsa informaţiilor solicitate.
Amânat la data de 3 iunie 2008 pentru a se face adresă către Parchetul de pe lângă Judecătoria Rm. Vâlcea, cu menţiunea de a comunica instanţei stadiul în care se află cercetarea penală împotriva numitului Petrescu Gheorghe, urmare a formulării de către D.G.F.P. Vâlcea a plângerii penale nr. 52479/18.02.2008.
la data de 20.05.2008 la cererea contestatoarei pentru a lua cunoştinţă de întâmpinare şi pentru a achita taxele de timbru aferente cererii de chemare în judecată iar intimata să depună la dosar adresa prin care s-a efectuat sesizarea penală.